tr

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon, raylı sistem içerisinde cam yapılanmanın uygun hareket edilebilmesi ve açılıp katlanabilmesi için tasarlanmış olan sistemlerdir.
Görsel bütünlüğün yanı sıra hijyenik ve çok daha işlevsel yapıya sahip olmasıyla nedeniyle yoğun ilgi görür ve modern duruşuyla hava katar.Geniş cam kapıları sayesinde evin iç mekanlarına ferahlık sağlayan balkon ve teraslar, ev sahiplerine de temiz hava alabilecekleri bir alan sunar. Balkon ve terasları size sunduğu imkanlardan daha çok yönlü bir şekilde değerlendirmek isterseniz, katlanır cam gibi çözümlerle kapatabilirsiniz de. Balkon veya terasları, hem eve ek bir oda kazandırmak, hem de yaz kış rahatlıkla kullanabilmek için ufak bir tadilatla kapatmak mümkün. Kapalı iken bir kış bahçesi veya bir oda gibi değerlendirebileceğiniz alanı, açıkken yine balkon ve teras olarak kullanabilirsiniz.

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

Yana açılır sürme sistem, Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.Süper klon pazarındaysanız Replica Rolex , Süper Klon Rolex gidilecek yer! Çevrimiçi en büyük sahte Rolex saatleri koleksiyonu!